برگزاری لیگ سبکهای آزاد بانوان

بنا بر اعلام شیرین خلیلیان مسئول لیگ سبکهای آزاد کاراته بانوان، به دلیل کمبود سالن و فضای خالی برای برگزاری مسابقات، هفته های دوازدهم تا هفدهم لیگ سبکهای آزاد به همراه اختتامیه آن، روز شنبه 5 اسفند در مجموعه ورزشی کبکانیان تهران برگزار می شود.

6 دوره از هفته های دور برگشت لیگ بزرگسالان به صورت فشرده در این روز انجام می شود و پس از برگزاری اختتامیه رقابتها به تیمها و نفرات برتر کاپ و مدال اهداء می شود.

در این مسابقات و در رده سنی بزرگسالان 18 تیم حضور دارند  که هر تیم مشتمل بر 10 نفر می باشند که در بخشهای کاتا و کومیته انفرادی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

خلیلیان در پاسخ به دلیل برگزاری فشرده مسابقات اظهار داشت : ما رقابتهای لیگ امسال را از تیرماه سال جاری آغاز کردیم، اما همانطور که گفتم به دلیل کمبود سالن خالی و برخی دلایل دیگر که مخصوص سبکهای آزاد بود، موفق نشدیم تا رقابتها را آنطور که شایسته است به انجام برسانیم، اما با این حال خوشحالیم که توانستیم برای نخستین بار لیگ سبکهای آزاد و کاراته بانوان را برگزار کنیم و همانطور که توقع داشتیم، استقبال بسیار خوبی از این لیگ از سوی بانوان کاراته کای سبکهای آزاد شد.

وی در خاتمه گفت: تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیریم تا سال 92، بطور احسن و شایسته و همچنین با نظم و ترتیب ویژه ای لیگ بانوان سبکهای آزاد را برگزار کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

/ 1 نظر / 6 بازدید