نخستین کلاس تربیت مدرس کاراته تیرماه برگزار می شود

محمد بهرامی، رییس کمیته‌ مربیان فدراسیون کاراته با اشاره به کلاس تربیت مدرس در تهران گفت:این کلاس تیر ماه سالجاری با حضور بیش از 60 مربی از تمامی استانهای کشور برای نخستین بار در تاریخ کاراته ایران برگزار می شود.

محمد بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه برای تدریس در این کلاس از مربیان داخلی استفاده خواهیم کرد، اما برای دوره‌های بعد قطعا از مربیان خارجی سرشناس استفاده خواهیم کرد، هدف از برگزاری چنین کلاسی را یکسان سازی آموزش بیان کرد و اظهار داشت:در جلسه مشترک کمیته آموزش، مربیان و تحقیقات و پژوهش به این نتیجه رسیدیم که برای تدریس یکپارچه و با یک سیستم آموزشی یکسان چنین کلاسی را با حضور مربیان برتر استانها برگزار کنیم.

رییس کمیته مربیان فدراسیون کاراته در خصوص اعزام مربیان به کلاس بین المللی مربیگری در چین گفت: قرار بود دو مربی سازنده کشور با هزینه فدراسیون به این کلاس اعزام شوند که به خاطر به حد نصاب نرسیدن نفرات حاضر در کلاس، چینی‌ها این کلاس را لغو کردند.

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون کاراته بعد از لغو دوره بین المللی چین برای اعزام مربیان سازنده به دوره های بین المللی چه برنامه ای دارد،گفت: پیگیر هستیم تا اگر کلاس مربیگری در یک کشور دیگر برگزار شود به آنجا برویم. سرپرست فدراسیون هم تاکید دارد که هر جا کلاس آموزش بود مربیان ایران اعزام شوند و حتی بودجه لازم برای این کار را هم دیده است.

منبع : سایت فدراسیون کاراته

/ 0 نظر / 4 بازدید