انتخابی سبکهای آزاد برای حضور درمسابقات جهانی امروز برگزار می شود

مرحله دوم پیکارهای انتخابی تیم ملی سبکهای آزاد کاراته برای حضور در مسابقات جهانی ژاپن امروز چهارشنبه 24 خرداد در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می شود.

احمد شقاقی، رئیس سازمان سبکهای آزاد کاراته اظهار داشت: این دوره از رقابتها با حضور نفرات اول تا چهارم اوزان مختلف مسابقات قهرمانی کشور که اسفند ماه در تهران برگزار شد، به همراه نفراتی که از سوی کمیته ارزیابی قهرمانان دعوت می شوند، برگزار خواهد شد تا در نهایت ترکیب تیم اعزامی به مسابقات جهانی ژاپن مشخص شود.

وی افزود:مسابقات در سه وزن منهای 70، 80 و به اضافه 80 کیلو گرم برگزار می شود و در هر وزن چهار نفر به عنوان نفرات اصلی و دو نفر ذخیره به اردوی آمادگی دعوت خواهند شد.

شقاقی همچنین با اشاره به اینکه در مسابقات جهانی سبکهای آزاد کاراته تیم منتخب بانوان نیز شرکت خواهند کرد، گفت:رقابتهای انتخابی بانوان در هفته آینده و در دو وزن منهای 55 و به اضافه 55 کیلو گرم برگزار می شود.

وی افزود: مسابقات جهانی سبک های آزاد اواخر شهریور امسال در ژاپن برگزار می شود، بنا داریم با تمام توان در این رقابت ها شرکت کرده و بار دیگر قدرت کاراته ایران را به همگان ثابت کنیم.

منبع : سایت  فدراسیون کاراته

/ 0 نظر / 11 بازدید