این وبلاگ به آموزش و معرفی کیوکوشین کاراته می پردازد

 
نتایج مسابقات سبک های آزاد شهریار
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱۱/۱٢
 

مسابقات قهرمانی سبکهای آزاد شهرستان شهریار در بخش مردان با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

پیکارهای قهرمانی سبک های آزاد کاراته آقایان این شهرستان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر روز جمعه 9 بهمن ماه برگزار شد.

بر اساس این گزارش این مسابقات به میزبانی تربیت بدنی شهرداری و هیئت کاراته شهریار با حضور 300 نفر شرکت کننده در قالب 20 تیم از شهریار، ملارد، رباط کریم، شهر قدس، فردیس، بهارستان، گلستان، کرج، صفادشت، شهراندیشه و یک تیم از تهران در سالن شهدای وایین برگزار شد.

پیکارهایی که در تمامی رده های سنی از ساعت نه صبح با تلاوت آیاتی از قرآن مجید بر روی دو تاتامی با قضاوت 25داور آغاز و ساعت 20 با معرفی قهرمانان و تیم های برتر و اهداء کاپ و مدال به پایان رسید.

گروسی نماینده شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، مهدور رئیس شورای اسلامی شهریار، علی محمدی عضو شورای شهر شهریار، محمودی معاونت اداره ورزش وجوانان، شجایی ریاست اداره بازرسی وپاسخ گویی به شکایات شهرداری، رهنما رئیس و فهیمی دبیر هیئت کاراته شهرستان و جمعی از پیشکسوتان ورزش شهرستان نیز در سالن برگزاری این رقابتها حضور داشتند و از نزدیک شاهد رقابت کاراته کاها بودند.

در پایان این پیکارها تیم شهرداری شهریار با مربیگری حامد فهیمی با 7 طلا - 8 نقره قهرمان شد، تیم قهرمانان شهرداری صفادشت با مربیگری محسن مبارکی و کسب 7 طلا - 7 نقره جایگاه دوم را به خود اختصاص داد، تیم پایگاه بسیج شهرداری محمدشهرکرج با مربیگری قلی نژاد و 5طلا - 3 نقره سوم شد تیم باشگاه کاویان ملارد با مربیگری بهروز کاویانی و 5 طلا - 2 نقره جایگاه چهارم را از « خود کرد.

منبع: هیئت کاراته استان تهران


 
  آپلود عکس
 

کد: