این وبلاگ به آموزش و معرفی کیوکوشین کاراته می پردازد

 
نتایج مسابقات کشوری کیوکوشین ماتسوشیما
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱۱/۱٢
 

مسابقات کشوری سبک کیوکوشین ماتسوشیما به منظور انتخابی مسابقات جهانی ژاپن روز جمعه 9 بهمن در سالن ورزشی تختی شاهین شهر استان اصفهان برگزار شد.

در این مسابقات با حضور 175 کاراته کا از 15 استان در دو رشته کاتا و کومیته برگزار گردید، در مجموع تیمی تهران اول شد ، فارس در رده دوم قرار گرفت، اصفهان و خراسان هم مشترکا سوم شدند .

در کاتا رده سنی بزرگسال، عباسعلی محمدی  از اصفهان مقام اول ، سید خسرو مدنی از مازندران مقام دوم، احمد رفیعی از اصفهان و مجید یعقوبی از فارس مقام سوم را بدست آوردند.

در کاتا رده سنی بزرگسالان: عبدالله نیکبختی از فارس اول ، محمد فریدونی از فارس دوم ، نوید شاکرین از اصفهان و احمد رضا میری از فارس سوم شدند.

در بخش کومیته/

در وزن 75-کیلوگرم: مجید غفاری از تهران اول، محمد نظری از اصفهان دوم ، حمید رضا توانگر  از اصفهان و اصغر جباری از تهران سوم شدند.

در وزن 85-کیلوگرم: مهرداد رمضانی، حسین اشرفی ، مجید نسبی وحمید رضا رزمی همگی از تهران مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند.

در وزن 85+کیلوگرم: علی اورعی از خراسان اول ، سجاد مهاجری از خراسان دوم ، مجتبی دژ پسند از مازندران و نوید لطفی از تهران سوم شدند.

همچنین  کاپ اخلاق به تیم مازندران  به پاس رعایت اصول جوانمردی اهدا شد.

احمد فرهادی ، ایرج نوروزی، علی عسگری ، سید خسرو مدنی و احمد خسروی بعنوان داوران برتر معرفی شدند.

در حاشیه این مسابقات استاژ و ارتقای درجه داوری  طی دو روز در اصفهان برگزار شد.

 (تیم تهران با عنوان ثامن الحجج کرمان در این مسابقات شرکت کرده بود.)

منبع: فدراسیون کاراته


 
  آپلود عکس
 

کد: