این وبلاگ به آموزش و معرفی کیوکوشین کاراته می پردازد

 
مسابقات کشوری کیوکوشین اویاما
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٦
 


 
  آپلود عکس
میلاد امام رضا (ع) مبارک
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٤
 


 
  آپلود عکس
کاراته در المپیک 2020 توکیو (تبریک به جامعه کاراته)
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٧:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٥
 

ریاست فدراسیون جهانی کاراته پس از قطعی شدن حضور این رشته ورزشی پرهوادار در المپیک 2020 گفت: اکنون با صدای بلند و خوشحالی می گویم که به رسالت خویش عمل کردیم و تیرمان به هدف خورد.

مقامات کمیته بین‌المللی المپیک تصمیم گرفتند پنج رشته ورزشی جدید را به دور بعدی این بازی‌های جهانی اضافه کنند. بر این اساس کاراته، بیس‌بال/ سافت‌بال، صخره‌نوردی، اسکیت بورد و موج‌سواری رشته‌هایی هستند که در المپیک 2020 توکیو حضور خواهند داشت.

پس از انتشار این خبر رسمی، واکنش‌های جهانی در فضای ورزش پر هوادار کاراته قابل تامل بود و بسیاری از قهرمانان کاراته در سراسر جهان در صفحات شخصی و رسمی خود این پیروزی بزرگ را به جامعه جهانی کاراته تبریک گفتند.

آنتونیو اسپینوس، ریاست فدراسیون جهانی کاراته نیز در این رابطه با حضور در نشست خبری در شهر ریو به خبرنگاران گفت: ما به رسالت خویش عمل کردیم و بالاخره تیرمان به هدف خورد. در المپیک 2020 توکیو شاهد حضور کاراته هستیم و این برای ورزش کاراته یک موفقیت بزرگ است، برای رسیدن به چنین روز بزرگی خیلی صبر کردیم و ناملایمات زیادی را دیدیم اما سعی کردیم همیشه حرفه‌ای باشیم و حرفه‌ای عمل کنیم.

وی ادامه داد: 50 سال پیش در شهر نیپون رقابت‌های جهانی کلید خورد و همان روز برای رسیدن به المپیک هم قسم شدیم، منظورم اتحاد جامعه جهانی کاراته است که من عضو کوچکی از آن هستم، نام‌ها مهم نیست و مهم نام کاراته است که اکنون جهانی شده و به حقش رسیده است.

اسپینوس افزود: باید از سازمان‌های جهانی و حامیان مالی کاراته تشکر کنم که در این راه به ما کمک کردند، همچنین از ریاست کمیته بین المللی المپیک نیز نهایت تشکر را دارم. توماس باخ با دید روشن خود کاراته را انتخاب کرد و به حضور ما در المپیک صحه گذاشت.

منبع: سایت فدراسیون کاراته


 
  آپلود عکس
مسابقات کشوری کیوکوشین ماتسوشیما بانوان برگزار می شود
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٤:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
 

منبع: کانال رسمی تلگرام کیوکوشین ماتسوشیما بانوان


 
  آپلود عکس
استاژ کومیته بانوان کیوکوشین ماتسوشیما برگزار شد
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٤:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
 

منبع : کانال رسمی تلگرام کیوکوشین ماتسوشیما بانوان


 
  آپلود عکس
 

کد: