این وبلاگ به آموزش و معرفی کیوکوشین کاراته می پردازد

 
نتایج لیگ سبک های آزاد
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ٤:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۳٠
 

هفته اول از دور برگشت لیگ سبکهای آزاد کاراته امروز پنجشنبه 23 مهر ماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد.

پس از برگزاری دیدارهای هفته اول از دور برگشت باشگاه ماندگار با 30 امتیاز به صدر جدول رسید، طوس سیر رضوان با 27 امتیاز دوم شد و باشگاه ملی حفاری با 24 امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.

در این هفته باشگاه ملی حفاری مقابل مناطق نفت خیز جنوب برنده شد.

حافظه سبز مقابل باشگاه نهاد به برتری رسید.

دیدار تیم های ثامن الحجج اصفهان و باشگاه ماندگار به سود ماندگار خاتمه یافت.

ثامن الحجج کرمان تیم شهرداری پاکدشت را شکست داد.

باشگاه ملی حفاری برابر حافظه سبز پیروز شد.

مناطق نفت خیز جنوب تیم ثامن الحجج اصفهان را مغلوب کرد

منبع: سایت فدراسیون کاراته


 
  آپلود عکس
قهرمانی تهران در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا کیوکوشین IKU
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ۸:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۳
 

 

اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا سبک کیوکوشینIKUدر تاریخ 26 و 27شهریور ماه در وارمین برگزار شد و تیم تهران مقام نخست را بدست آورد.

اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا سبک کیوکوشین IKU با حضور 170 کاراته کا از کشورهای افغانستان عراق تاجیکستان آذربایجان ترکیه کردستان عراق و ایران در 3 رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد و در مجموع تیم تهران اول شد، تیم آذربایجان غربی در رده دوم قرار گرفت و تیم افغانستان در مکان سوم ایستاد.

 نتایج به شرح زیر می باشد:

رده سنی نوجوانان

وزن 35- کیلوگرم:1-سجاد نیکدل( تهران) 2- کاوه معروف بهرام بیگی( آ غربی )3- امیر رضا رحمانی( گلستان )3 محمد امین باغبان( آذربایجان غربی )

وزن 40- کیلوگرم:1-محمد کیقبادی( گلستان ) 2- محمد حسین جاوید( یزد )3-سید محسن حسینی( گلستان )3- مهدی رحیمی ( افغانستان )

وزن 50- کیلوگرم: 1-آرام قادر پور( آذربایجان غربی ) 2- مبین لیاقی( گلستان )3- یونس مرندی( تهران) 3- محمد رحیمی( افغانستان )

وزن 55- کیلوگرم:1-داود بخشی ( افغانستان ) 2- محمد مهدی دانشور( تهران)3- کیوان مومنی( گلستان )3- صادق رضایی(البرز)

وزن 60- کیلوگرم:1-علی هداوندی ( ورامین ) 2- نورالدین قادری ( آذربایجان غربی )3- محمد حسین جورابی (افغانستان )3- حسین خجسته( آذربایجان غربی )

وزن 65- کیلوگرم:1-سهیل آشوری( البرز) 2- هادی سلیمانی( مازندران )3- امیر حسین بهرامی( ورامین ) 3- بهزاد محولاتی (خراسان جنوبی)

وزن 70- کیلوگرم:1-محمد صادق عزیزی( تهران) 2- آرین پورپلنگ ( تهران) 3-محمد حسین رحمانی(تهران ) 3- امیرعلی ناظریان( تهران )

وزن 70+ کیلوگرم:1-امید خوش رخ ( البرز) 2- مهران محمدی( آ غربی )3-عرفان کلیوند( تهران) 3- حامد گلستانی(تهران)

رده بندی تیمی نوجوانان:

1-تهران – ماندگار 2-البرز3-گلستان

رده سنی جوانان

وزن 50- کیلوگرم:1-سبحان محولاتی( خراسان رضوی) 2- علیرضا شیخی( تهران )3- پوریا حسن پور( تهران )3- کوسرت عبداله بیروت(عراق)

وزن 55- کیلوگرم:1-سالار ناظم حکمت(آذربایجان ) 2-سید شیرآقا موسوی(تاجیکستان) 3- دانیال کریمی (تهران) 3- عبداله محمد علی (تهران)

وزن 62- کیلوگرم:1-محمد ابراهیم پور( فارس )2- محمد عسگری(فارس)3-حامد ارجمند( فارس)3- رسول فدایی(تهران)

وزن 69- کیلوگرم:1-مسعود حیدری( ورامین) 2-محمدحسین جنگ خواه(تهران)3- محمد توانگر( ورامین) 3- عارف عبیدی( آغربی)

وزن 76+ کیلوگرم:1-محمدمرزبان دشت احمدی(فارس)2- سید محمد شریفی (مازندران) 3- معین اسدی(آ غربی) 3- امیر ربیعی(ورامین)

رده بندی تیمی:

1- ورامین2- آذربایجان غربی3- تهران

رده سنی بزرگسالان

وزن 60- کیلوگرم:1- سید محمد ولیزاده (افغانستان) 2-ساسان فلاحت نواز (تهران) 3-مصطفی خاوری ( خراسان جنوبی) و 3-هادی نواب ( تهران)

وزن 70- کیلوگرم:1- محمد حق شناس( اصفهان) 2- علی شاه نظری( اصفهان) 3- اصغر نجف زاده( تهران) 3- وحید اسدی منش(تهران)

وزن 80- کیلوگرم:1- محمد اسدی( قم )2- پویا کاشانی ( قم )3-یاسین پوریان آذربایجان)3- میلاد طهماسبی ( مازندران)

وزن 90- کیلوگرم:1- سروش علیزاده(تهران) 2- محمد رضا علی نژاد(خراسان رضوی) 3- ساسان قره داغی(تهران) 3- مجید خرمن بیز (تهران)

وزن 90+ کیلوگرم:1- صمد حیدرزاده ( تهران) 2- سید سجاد موسوی ( تهران) 3- علی الاک( البرز) 3- مجتبی عباسی( تهران)

رده بندی تیمی:

1- تهران 2- خراسان رضوی 3- اصفهان

علیرضا برادری، علی ساعی وعلی کریمی در بخش مردان و هدیه خدایی، هانیه خدایی و رحیمه اسعدی در بخش بانوان به عنوان داور نمونه انتخاب شدند.


 
  آپلود عکس
 





کد: