این وبلاگ به آموزش و معرفی کیوکوشین کاراته می پردازد

 
هفته اول لیگ سبکهای غیرکنترلی برگزار شد
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/۳٠
 

ششمین دوره و هفته اول از دور رفت لیگ سبکهای غیر کنترلی کاراته دیروز پنجشنبه 29 فروردین در سالن شهید کبکانیان تهران در ۵ وزن ۶۰-، ۷۰-، ۸۰-، ۹۰- و ۹۰+ کیلوگرم برگزار شد.

این رقابتها با حضور ۱۰ تیم برگزار شد و قرعه کشی تیمها راس ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح  انجام شد که در پایان و در دور اول، باشگاه مبارز در مقابل شرکت ملی حفاری شکست خورد سپس آکادمی صالح، شرکت نفت پارس را برد، باشگاه دانیال در مقابل ثامن الحجج مغلوب شد. شهرداری چابهار مقابل سیوان تجارت به پیروزی رسید و مقاومت خوزستان و تاکسیرانی مرودشت غایب این دوره از رقابتها بودند. اما در ادامه این مبارزات و در دور دوم تیمهای شرکت ملی حفاری، شرکت نفت پارس و ثامن الحجج پیروز مبارزاتشان بودند. همچنین تاکسیرانی مرودشت و مقاومت خوزستان مقابل حریفانشان در تاتامی حاضر نشدند.

منبع: خبرگزاری ورزش ایران


 
  آپلود عکس
برگزاری استاژ داوری کاتا سبک های غیر کنترلی بانوان
نویسنده : آزاده سادات مقدم نیا - ساعت ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱/٢٤
 

فدراسیون کاراته در نظر دارد یک دوره استاژ داوری کاتا بانوان در بخش سبکهای غیر کنترلی را پنجم اردیبشهت ماه برگزار کند.

در این استاژ که برای هماهنگی بین داوران سبکهای غیرکنترلی در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار خواهد شد، حضور تمامی داوران این بخش الزامی است و شرکت در این دوره محدودیتی ندارد.

طبق اعلام مسئولان فدراسیون، از داوران حاضر در این استاژ برای قضاوت در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ استفاده می گردد. ضمن اینکه به شرکت کنندگان در این دوره در پایان گواهی شرکت داده خواهد شد.

منبع: سایت فدراسیون کاراته


 
  آپلود عکس
 

کد: